Ürün Detayları

CLEAR SERAMİK BRAKET

CLEAR SERAMİK
Monokristalin safir, seramik ve gerçekten şeffaf malzeme sunuyoruz. Neredeyse herhangi bir diş rengine karşı görünmeyen ve boyama olmadan kristal berraklığında kalır.
Neden Monokristalin safir tercih ederiz?
Piyasada seramik braketlerin çoğu polikristalin ya da monokristalin safirden  yapılır.
Bu iki malzeme arasındaki temel fark, optik netlik oluşudur.. Polikristal braketler daha beyazımsı (toothcolored) oysa monokristalli alümina seramik braketler daha saydam (net) bir görünüme sahiptir.
Alümina bu form nedeniyle üstün fiziksel güç , uygun optik ve estetik özelliklerinden dolayı seçilmiştir. Bizim seramik, gözeneksiz lekelenmeye karşı dirençli bulunmaktadır ve bu nedenle koku emmez.

Mükemmel Malzeme

Berrak ve gözenekli olmayan Monokristalin safirden yapılmıştır.
Benzersiz Yapıştırma Taban
Kolay yapıştırılması için Zirkonyum küre tabanı.
Yüksek dirençli
Boyama ve emici kokulara karşı yüksek dirençli.
Üstün hasta konforu
Ultra pürüzsüzlük ve şekillendirilmiş profiller.
Üstün slot tasarıma sahip
Üstün kayma mekaniği için parlatılmış.
Düşük profilli
Kolay braket yerleşimi için, hastalara özel estetik ve anatomik braket taban.
Maximun beraberlik-kanat gücü
Kolay ve güvenilir bağlanması.
Dayanıklılığının arkasındaki bilim
Mikrograflar açıkça benzersiz Double Fusion Yöntemi göstermektedir. Braketin tabanı Sferoid parçacıklar üretir zirkonya tozu ile kaplanır; Her parçacık minik dendritlerin bir kütleye sahiptir. Bu özellikler tedavi süresi boyunca güvenli bir tutulmaya olanak sağlayacak ve tedavi sonuna kadar tahmin edilebilir bir bağlantı sağlar.

Doğru malzeme büyük avantaj oluşturur

Monokristalin safirden alümina 35.000 psi (241.3 MPa) daha büyük bir kopma modülüne sahiptir. Bu güç kırılma sorunları olmadan bir seramik braket üretmek için gereklidir. Bu madde diğer türlerinin fiziksel özellik sınırlamalarını aşmak için olduğu gibi, standart seramik braketler oldukça hacimlidir, bu yüzden hasta biraz rahatsız olma eğilimindedir. Monokristalin Safir gücü hasta için küçük ve rahat braket sunar. Bizim Ortodontistler öngörülebilir tedavi için gerekli mekanik sağlamlıkta seramik braket sunmaktadır.

[wpdm_file id=42]

[wpdm_file id=43]

[wpdm_file id=44]

[wpdm_file id=45]