Ürün Detayları

DEEP BITE BRAKET

¾ DEEP BITE™ Bracket

Alt anterior tedavisinde daha önceden yerleştirilebilir.

Alt kesme kuvvetleri daha az onarım ve azaltılmış zaman.

İnsizal yerleştirmeyi ve seviyelendirmeyi artırır.

Dr Schütz’ün tarafından tasarlanmıştır.

Derin ısırık düzeltme normalde zaman alan tedavi süresiyle sonuçlanan alt ön dişlerin yapıştırılması için  önceden hazırlık gerektirir.ADENTA ¾ DEEP BİTE ™ braketi erken tedavi için  çözüm sağlar.Tedavi süresini hızlandırır , tedavi gecikmelerini ve ekstra adımları en aza indirir.

Deep Bite vakalarda tedavi süresini azaltır.

Deep  Bite hastada kesme- alan kısıtlamaları geleneksel konsolun kullanımını ortadan kaldırır.ADENTA ¾ DEEP BİTE ™ Braketler sagital boyutu % 38 oranında İnsizal alanı artırır, minimuma indirir. Genel tedavi süresini azaltarak , erken tedavi için alt ön dişlerin üzerine braket yapıştırmak için gerekli yer yaratır.

Küçük İnsizal kanatları erken yapışma ve hızlı tesviye yapar.

İnsizal kanatların küçük sagital boyutu tesviyeyi kolaylaştırarak ve cihazın verimliliğini artırarak, daha iyi konumlandırma sağlar.

Üstün yapışma gücü sıfır ayırma hatalarını karşılar.

Kullanılan brakette güçlü bir bağ var ki, derin  ısırık ile başvuran hastalarda özellikle önemlidir ve yüksek kesme güçleri ile başa çıkmak için yeterince dayanıklıdır. Tüm ADENTA braketleri gibi bağlama tabanındaki mekanik undercut, üstün yapıştırıcı tutma sağlar.
Tüm ADENTA braketleri gibi başarısızlık şansının ortadan kaldırılması,güçlü ve dayanıklı braketi oluşturarak, tek parça halinde öğütülür.
Dişlerin palatinal concaving ile birleştiğinde İnsizal kanadın ¾ DEEP BIT ™ kelepçelerinin küçük boyuta sagital, ve daha az onarım süresi ile sonuçlanır.

Premolarları daha iyi interküspidasyonda elde etmek için kullanın
Premolar braketlerin doğru yerleştirilmesi için çok az boşluk olduğunda ¾ DEEP BIT ™ Tutucu, hatta premolar bölgede yararlı olabilir. Daha iyi interküspidasyon elde edildiğinde, ¾ DEEP BITE braket çıkartılır ve küçük azı braketi ile değiştirile bilir.

[wpdm_file id=41]