Ürün Detayları

DEWIMED-ANKRAJ VİDASI

Küçük iyidir …
Ortodontik ankraj implantların gelecekteki mini titanyum vidalar olduğunu,son derece kararlı ve son derece elastik O.S.A.S. Vidalar 1,6 mm (göbek çapı çapı 1,2 mm) bir çapa sahiptir ve 5 ve 9 mm arasında uzunluk olarak farklılık gösterebilir.

Basit iyidir…
Karmaşık ankraj stratejileri yönetilebilir reaktif kuvvetlerin ve momentlerin durdurulmasına gereksiz olan ve cihazların miktarını en aza indirmek. Doğrudan implant sabitleme implanta güçlerinin anında aktarımını sağlar. Çapa diş ve eki kaybı sayısı azaltılmış olarak zor ankraj koşulları olması bağımlı hastaların işbirliği olmadan telafi edilebilir.

Daha hızlı daha iyi…
Genel olarak, implant hemen yerleştirildikten sonra yüklenir. Geleneksel osseointegre implantların aksine mikro vidalar ,ortodontik amaçlı geçici ve sınırlı uygulama süresi, eksik entegrasyon klinik açıdan olumsuz olmadığı zaman, hatta sonradan İmplantın çıkarılmasını sağlar.

Yaratıcı iyidir ….
Büyük implantlar için oldukça kapsamlı bir kemik gerekir. Bu, sınırlı kapsamlı bir uygulamadır.
Minimum boyutlu mini titanyum vidalar ,komplikasyon-serbest kullanım ,yenilikçi bir klinik tedavi spektrumu açar. Bu biyomekanik açıdan yaratıcı çözümler anlamına gelir.

Güvenli iyidir….
Tüm O.S.A.S. titanyumdan (Ti6Al4V) yapılmış vidalar, özellikle yüksek biyouyumluluk ile küresel, başarılı, güvenli ve deneyimli malzemeden üretilmektedir

[wpdm_file id=234]

[wpdm_file id=235]