Ürün Detayları

DISCREET Ultra-Low Friction Sistem

DISCREET ULTRA LOW FRICTION

Nihai hedefimiz üstün ultra düşük sürtünme kuvvetleri ile parlak estetiği birleştirmek.

ADENTA DISCREET ™ Braketi ŞEFFAF HYBRID olarak adlandırılan devrimci, yenilikçi malzemeden yapılmış ve poli-kristal alümina ve seramik braketlerin ötesine geçer:
*Şeffaf Hibrid
Seramik de dahil olmak üzere farklı yarı şeffaf malzeme, kombinasyonu, mükemmel, yüksek biyo-uyumluluk sağlamaktadır. ADENTA ŞEFFAF HİBRİT CE sertifikalı ve biyo uyumlu mutajen gibi testlerde, cilt sen-sitization, sitotoksisite ve sözlü toksisite tarafından onaylanmıştır.
*Ultra Düşük Sürtünme
Braket yeni malzeme bileşimi ,üstün düşük sürtünme kuvvetleri ile diğer tüm genel malzemelerle karşılaştırıldığında imkanları ve birinci sınıf sürgülü mekaniği ile mükemmel görüşler sağlar.
*Benzersiz Tolerans
Tek-parça-braket, hassas braket şekilleri ve küçük slot toleransları ile benzersiz bir lazer destekli sinterline teknolojisi ile üretilmiştir.
*Sonsuz berraklık ve saydamlık
DISCREET ™ tüm tedavi sürecinde gerçek netlik sağlar. 24 saat köri banyosundan sonra malzemenin herhangi bir renk atması kaydedilmemiştir.
*Yumuşak dayanıklılık
DISCREET ™ ‘ŞEFFAF HİBRİT malzemeden üretildiği için standart kompozit braketler gibi tedavi sırasında deforme olmaz ve ortak poliüretan ve polikarbonat malzemeler gibi aşınmaz.
*Aşınmaya dayanıklı
*Emaye korunması
En yüksek yapışma kuvvetine karşı diş minesine optimum koruma sağlar.

[wpdm_file id=144]

[wpdm_file id=145]

[wpdm_file id=146]