Ürün Detayları

FLAIR Self-ligating Braket Seti

FLAIR BRAKET
Patentli FLAIR SLT ™ kendi kendine bağlanan dönme yay klipsi ile elastomerik avantajlarını kullanarak kendi kendine bağlanan braketler’in sınırlamalarını tamamen ortadan kaldırır.
ADENTA en vestibüler ve lingual patentli kendi kendine bağlanan dünyanın en iyi braketleridir.
**Bağlanmayı en aza indirmek.
**Köprülemeyi önlemek.
** Daha az sürtünme ve daha hızlı sonuçlar
*FLAIR SLT ™ kendi kendine bağlanmasıyla yay klipsi tel yuvasına dolgu olmasa bile devreye girer, bu erken tork kontrolü ve pasif ligasyon  klasik braketlere göre tedavi süresini kısaltır.FLAIR SLT ™ kendi kendine bağlanan yaylı klipleri, maloklüsyona göre esneyen yay klipsi sürekli teli yuvaya bastırır, etkili bir dönme ve tork kontrolünü sağlar.Tel değişiklikleri ve diğer bilinen kendi kendine bağlanan sistemlere göre daha az ziyaret sıklıkları.
*Aktif optimal kuvveti kontrol etmek için  tedavi gerektiğinde FLAİR SLT ™ kendi kendine bağlanmasıyla ,ortalama 650 gram yay kuvveti üretir.
*Sağlam klipsi çok sayı da tel değişiklikleri zorluklarına karşı dayanıklıdır.

-Kolay açıp, kolay kapatmak için
*FLAIR SLT ™ kendi kendine bağlanmasıyla klipsli bir yay gibi çalışması için tasarlanmıştır, hasta ve doktor konforu için çok küçük bir kuvvetle optimum kullanım kolaylığı ile , açma ve kapatma desteği gereklidir.
*Klips’ in tepesinde bulunan deliğe açma aletini yerleştirin, başparmak ve işaret parmağı arasındaki açma aletini tutarak, parmaklarınız arasında yuvarlayarak küçük bir dönüş yapın.
*Duyarlı
*Pasif ve Aktif
Seviyeleme aşamasında verimlilik artışı ile sonuçlanan ,neredeyse sürtünmesiz hareket üreten 0,018 daha küçük teller “ile pasif,
0,018 den daha büyük teller ile braket aktif, fakat nazikçe erken tork kontrolü oluşturur ve tedavi süresince verimliliğin artırılması ile  yuvaya teli yönlendirir.
*Erken Tork Kontrolü
ADENTA FLAİR SLT ™ kendi kendine bağlanan esnek bir klips ile tam ve erken tork kontrolü sunar.Yaylı klips, dikdörtgen kesitli bir tel ile sürekli basınç uygulanmasıyla sabit torku içerir.
*Patentli Crown Taban
*Ultra düşük IN / OUT
*Üstün Yapıştırma Güçü
Üstün yapıştırıcı tutması için mekanik alttan kesme ile ayrılmaz bağ tabanı mikro kazınmış. Bir klinik çalışmada onaylanmış yüksek yapışma gücü. (SK Sharma-Sayal, Toronto, Ontario, Canada, 1999 Üniversitesi).

*Olağanüstü ağız hijyeni

Kanca yoktur, bakteri birikebilir ya da kenar dişeti üst üste gelebilir.
*Hasta memnuniyeti
Düşük profil ve pürüzsüz yüzeyler yanı sıra yuvarlatılmış kenarları gelişmiş klipsleri hasta konforunu sağlar. Gerçekten esnek klipsleriyle , daha önce tel değişiklikleri mümkündür .Bu nedenle daha az randevularla tedavi sonuçlanır. Ayrıca rahat tedavi, uzun randevu aralıkları ve elastik’siz gelişmiş ağız hijyeni sağlar.
Optimum Kuvvet
Yaklaşık aktif bir güçle ADENTA FLAİR SLT ™ kendini lige edici klipsle, yaklaşık ortalama 650 cN / g. içerir.Güvenli ve güvenilir bir  tel ile ligasyonu sağlayacak  elastomerdeki % 50 daha fazla güç. Özellikle ADENTA flair braket büyük dikdörtgen teller ile bitirme aşamasında, klipsi yeni bir elastik ligasyonu gibi güçlüdür.

[wpdm_file id=35]

[wpdm_file id=36]

[wpdm_file id=37]