Ürün Detayları

LAB TEC

LAB TEC

 MODEL YAPICI – taşlama olmadan hassas çalışma modelleri

Model Maker ile (AA)   standart çalışma modelleri taşlama olmadan 6-8 dakika içinde oluşturulur. Kolaylıkla tam dış konturları ve yumru düzlemlerin tam süper empoze konumlandırılmasını oluşturabilirsiniz.

SET-UP MODEL MAKER – tam konumlandırma ve çoğaltılması

Kesme ve dental ark kalıplardaki diş montaj ve hazırlanan tedavi planı değiştirme işlemi de çok zahmetlidir,Okluzal Düzlem Reference (OPR) ile birlikte Set-Up Maker (TOPLA) oluşturma ve Set-Up modelleri çoğaltma kesin, güvenli, kolay, hızlı ve standart bir yol sunar.Tedavi planları gerçek bir tedavi benzeyen ve güvenilir bilgiye ortodontistler sağlayarak, daha az spekülatif olur.

OKLUZAL DÜZLEME REFERANSI – Doğru diş değişiklikler için

Fonksiyon, konfor ve estetik ve muhtaç bir değişikliğe oklüzyon  düzleminde değişiklikler son derece hassas bir şekilde yapılmalıdır.Okluzal Düzlem Referans (OPR) olası tüm yönlere tam tek mm derecelik adımlarla, ortodontik toplam Novum içinde oklüzyon değiştirilmesine imkan sağlar.Çok yönlü Uyum Cihazı’nın farklı vidaları çevirerek,akrilik levha döndürülür, değiştirmek veya yükseklik, döndürme  enine eğim açısından oklüzal  korumak için hassas küçük adımlarla açılabilir. Ayrıca, indirekt yapıştırma işlemleri için, hassas, güvenli ve tekrarlanabilir bir şekilde lingual veya vestibüler ark telini sabitleme sağlar.

CERRAHİ MODEL HASSASİYET CİHAZI – hassas ağız ve çene cerrahisi

Cerrahi Modeli Hassasiyet Cihazı (Smad) tam tek mm ve derecelik adımlarla diş modelinde her cerrahi modifikasyonları üstlenmek amacıyla geliştirilmiştir.Çok yönlü Uyum Cihazı’nın farklı vida gibi Smad plakanın farklı kesimlerini çevirerek, tüm hassas  dental kesimleri ortodontistler ve cerrahlar  tarafından bağımsız hareket ettirilebilir.Örneğin, ön dişlerde kesimleri 0.5mm diskler ekleyerek 2 mm’ye kadar off-set dikey olabilir. Bukkal segmentleri yanal hem de sagital hareket ettirilebilir.Böylece, çenelerin tüm cerrahi olası hareketleri ve değişiklikler önceden diş modele daha hassas ve güvenli yapılabilir.