Ürün Detayları

EVOLUTION SLT SMART CAP

EVOLUTION SLT™ 3D

1-Sıradan kendi kendine bağlanan braket pek çok açıdan sizin için çalışan bir klips deneyimi ….
3 patent ile kendi kendine bağlanan braketlerle sınırlamaları tamamen ortadan kaldırmak.
*Önünde yatay kemere tel yerleştirmek için Patentli slotu.
*Patentli Crown Tabanı -kolay ve doğrudan yapıştırma ve bireysel diş şekilli gerçek 3D taban.
*Hassas ve yeniden indirekt yapıştırma sistemi.
2-Benzersiz esneklik ile sonuçlanan patentli olmayan kilitleme sistemi.
*Erken tork, rotasyon ve açılanma kontrolü.
*Pasif orta, ve gerçekten aktif tedavi seçenekleri.
*Hatta kötü hasta ağız hijyeni ile güvenli ve güvenilir klips açılması.
*Dahili güvenlik serbest – güvenli klipsi deforme olmadan açılır, dünya da sadece kendi kendine bağlanan braket.

Kolay tel yerleştirme.
Tork ve açı doğrudan ve tam iletim.
Tork ve açı erken iletimi.
Yüksek hasta konforu ve ağız hijyeni sağlayan pürüzsüz yuvarlak kenarlar.
Kilitleme esnek klipsi – kendi kendine bağlanan braketlerin sınırlamalarını tamamen ortadan kaldırır
ADENTA EVOLUTION SLT ™ bağlama için olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve bu nedenle önemli ölçüde sandalye süresini azaltır. Genellikle dilli ortodonti deneyimli bağlanma sorunlarını çözmek için tasarlanmıştır.
*Son derece dönmüş dişler de bağlayıcı ,düşük sürtünme ve zamanında sonuçlanan genel tedavi.
*Klips hiçbir şekilde deformasyon olmaz , güvenli , güvenilir bağlanma ve yeniden bağlanmayı sağlar.
*Kuvvet uygulamasında, dişin direncinin merkezi noktasına yakın tel olağanüstü derecede sonuçlanan GİRİŞ / ÇIKIŞ son derece düşük.
*Klips , kolay, güvenilir ve forceless açılış ve kapanış.

Elastomerik avantajlarını kullanarak kendi kendine bağlanan braket sınırlamaları aşmak.

Duyarlı
*Patentli ADENTA EVOLUTION SLT ™ kendini ligatlayıcı klipsi elastomerik ligatür gibi esner , bu nedenle bağlamayı azaltır ve oldukça dönmüş dişleri özellikle köprülemeyi önler, hiç kuvvet kaybetmeden gerçek maloklüsyona yanıt verir.
Pasif ve aktif
*Tesviye aşamasında verimlilik artışı ile sonuçlanan neredeyse sürtünmesiz hareket üretir , 0,016 daha küçük teller “ile pasif.
*0,016 dan daha büyük teller ile “braket aktif fakat nazikçe erken tork kontrolü oluşturur tedavi süresi ve verimliliğini artırır , yuvaya teli yönlendirir.
Optimum Kuvvet
Yaklaşık aktif bir güçle, ADENTA kendi kendine bağlanan klipsi, yaklaşık ortalama 650 cN / g.içerir. Güvenli ve güvenilir bir tel bağlanmasını sağlayacak yeni elastomerik materyallerinden % 50 daha fazla güç. Özellikle daha da artacaktır. ADENTA selfligating braketleri lümeni gibi büyük dikdörtgen telleri ile bitirme aşamasında ise ekip, klipsi yeni elastik ligasyonu gibi güçlüdür.
Benzersiz Rotasyon Kontrolü
Son derece dönmüş diş , etkileşimli kendi kendine bağlanan klipsi yavaşça ve aynı zamanda köprüleme azaltılmasını , bağlanmasını önleyerek diş pozisyonuna doğru döner , klipsin bir tarafına doğru tel presler gibi bükülür.
Hasta memnuniyeti
Seviyelendirme erken bir aşamada elde edildikçe, genellikle lingual tedavi deneyimli bir hastanın anksiyetenin, rahatlamasında oldukça katkıda bulunur. Böylece, tedavisinde erken, bunu başaracak güvenilir ve daha rahat bir doktor-hasta samimiyeti kurulmasını sağlar.
Erken Tork Kontrolü
ADENTA EVOLUTION SLT ™ kendini ligatlayıcı esnek klipsi tam ve erken tork kontrolü sunan yaylı klips, dikdörtgen kesitli bir tel ile sabit basınç uygulanmasıyla sabit torku içerir.
2.35 mm etkili slot genişliği
EVOLUTION SLT ™ braket daha geniş bir genişlik ile 2.35mm etkili slot genişliğe sahiptir, diğer dil desteklerine göre, dönüş kontrolü çok etkili bir adrestir. Ayrıca, çıkarma gibi durumlarda premolarların devrilme nedeniyle etkili slot genişliği oluşma olasılığı daha düşük gözükmektedir.
Periodont aşırı güçlü olabilir ama pek mümkün değildir ,elastik ligatür kendi kendine bağlanan klipsleri kilitlemek amacıyla yuvasına teli zorlamaz bu nedenle, özellikle yüksek dönmüş diş ile esner.
*Kuvvet 900gms üzerine aşıldığında uygun baskıyı azaltacaktır ve diş üzerinde oluşturulan kuvvet çok yüksek olduğu gibi tamamen kısa sürede teli serbest bırakacaktır  aktif, esnek yay gibi.

ADENTA EVOLUTION SLT ™ kendini ligatlayıcı klipsi fonksiyonlu ,bu özellik, daha güçlü tellerinin yerleştirilmesi için daha önce önemli bir rol oynar ve periodont korur.
Basınç olarak hasta açısından daha konforlu , dişlerin üzerine vurgu ile bir ölçüde hafifletilebilir.

YERLEŞİK ROTASYON YAY KLIPS
Kendinden ligatlayıcı klipsi teli slotu doldurmak olmasa bile devreye girer, bu erken tork kontrolü ve pasif bağlanması, konvansiyonel brakete göre tedavi süresini kısaltır.
ADENTA EVOLUTION SLT ™ kendi kendine bağlanan yaylı klipsleri ile maloklüsyona göre esner ,yaylı klips sürekli yuvaya teli presler gibi daha önce etkili dönme ve tork kontrolünü sağlar, tel değişiklikleri ve diğer geleneksel kendi kendine bağlanan sistemler ile daha az ziyaret sıklıkları.
Aktif optimal güç kontrol edilmesi için, ortalama 650gms kuvvet üretir.
Sağlam klipsi çok sayıda tel değişiklikleri zorluklarına karşı dayanıklıdır.

Kolay Açmak, Kolay kapatmak
* Doktor için çok az kuvvet ve hasta için konfor , optimum kullanım oluşturmak, braketi açmak ve kapatmak için gereklidir.
*EVOLUTION SLT ™ selfligating klipsi bir yay gibi çalışması için tasarlanmış, açmak ve kapatmak için çok küçük bir kuvvet gereklidir.
*Klipsin tepesinde bulunan deliğe açma aleti yerleştirin. Başparmak ve işaret parmağı arasındaki açıklık ile aleti tutarak, parmaklarınız arasında yuvarlayarak açıp kapatın.
*Klipsin üstündeki deliğe açma aleti takıp occusionally küçük bir dönüş yapılır. “Klik” sesi yayın güvenle kapalı olduğunu onaylar.

[wpdm_file id=151]

[wpdm_file id=152]

[wpdm_file id=153]