Ürün Detayları

VERTİKAL PULL and Mono Headgear

DİKEY ÇEKME ™ başlığı ile … sonuçları keşfedin..
*Dikey düzeltme.
*Kapama kuvveti en fazla 500 gram.
*Konforlu.
*Halka ped çene bölgenize baskı dağıtır.
*Yüksek kaliteli malzeme.
Marth Mejia-Maidl d.d, S, MS
“Bazı kapsamlı araştırma yaptıktan sonra, ben ortodontik piyasada en rahat, en iyi kalitede dikey çekme ,ADENTA EN DİK ÇEKME ™ Headgear’ı buldum. Bu nedenle biz hasta ile mükemmel bir tedavi sonuçları ve çok iyi işbirliği yaşadık. ”

Dr Harvey, Moorehead MN.
” CHİN-CUP DİK ÇEKME ™ dikey boyutu kontrol altına alabilmek için kolay bir yardımcıdır.Başlık hastalar tarafından verimli bir şekilde yerleştirilmiştir ve iyi tolere edilmesi tasarlanmıştır. ADENTA ile çalışmak mükemmel kolay ve bilgili bir şirkettir. ”

Kesin Dikey
Chin Cup ile DİK ÇEKME ™ BAŞLIKLAR açık ısırık gibi yüz myofonksiyonel problemleri, dikey ve geniş bir yelpazede düzeltmek için özel olarak dizayn edilmiştir. En kısa sürede tedavi başlar , Chin Cup ile DİKEY ÇEKME ™ BAŞLIKLAR ağız, sürekli kapalı diş arası alışkanlıkları ve dil çıkıntısını azaltarak tutar. Buna ek olarak, azı dişleri üzerinde müdahaleci kuvvet artar. Bu cihaz ile hızlı burun nefes , ağız solunumu alışkanlığını değiştirebilirsiniz.
DİKEY ÇEKME ™ BAŞLIKLAR da azı dişlerine saldırıyı destekler.Molar bölgede 1 mm bir saldırı 2 mm frontal açık kapanışına neden olur. Bu durumda, Chin cup ile DİKEY ÇEKME ™ BAŞLIKLAR herhangi bir tedavi ile mükemmel destek sağlar.
Artırılmış hasta işbirliği
Dikey Chin Cup gün boyu giyilecek kadar rahat. Gerektiği gibi yıkanabilir.Başlık mükemmel uyum ile birlikte, en fazla 500 gram kapanış kuvveti üretebilir. Chin-cup kolları yanak bölgesinde baskı yapmaması için tasarlanmıştır, ve optimum konfor için, bir pamuk ped sağlanmıştır. Halka şeklindeki pamuk ped çene noktasına normal basınç alanının beş kat daha büyük bir yüzey üzerine basınç dağıtır. Böylece oluşturulan delikler kuru cildi korumak ,cilt kaşıntı ve bakteriyel enfeksiyonlar gibi rahatsız edici yan etkileri önler.

[wpdm_file id=209]